Fakro stoglangiai

Pakeliamas – apverčiamas langas FPP preSelect – tai naujos kartos langas. Šis langas pasižymi naujoviška ir funkcionalia konstrukcija, kuri leidžia lengvai ir patogiai naudotis langu.

Stogo langai FPP preSelect turi dvi nepriklausomas varstymo funkcijas: pakeliamą ir apverčiamą. Pakėlimo būdas – tai galimybė laikyti atidarytą langą norimoje padėtyje nuo 0° iki 35° intervalu. Apvertimo būdas – langą galima apsukti 180° apie ašį, esančią ties lango viduriu.

Naujoviška ir patentuota apkaustų sistema užtikrina visišką varčios stabilumą esant bet kuriai atidarymo padėčiai. Langas atidaromas su rankena, esančia varčios apačioje. Atidarymo būdo pakeitimas vyksta jungiklio, esančio staktos šone, pagalba. Šis jungiklis yra lengvai pasiekiamas atidarius langą.

Lange FPP naudojama efektyvi orlaidė V35, kuri užtikrina pastovų ir optimalų gryno oro pateikimą, esant uždarytam langui. Orlaidės pralaidumas, priklausomai nuo poreikių, gali būti laisvai reguliuojamas.

Presuojami aliuminio skardos profiliai dar patobulino lango išorės estetiką.

Lango savybės:

  • Langas turi termoizoliacinį stiklo paketą, kurio koeficientas U stiklo = 1,0 W/m2K,
  • Langai gaminami iš pušies medienos, impregnuotos vakuume, tris kartus lakuotos akriliniu laku,
  • Lange montuojama orlaidė V35,
  • Langas atidaromas su rankena, esančia varčios apačioje. Atidarymo būdo pakeitimas vyksta jungiklio, esančio staktos šone, pagalba. Šis jungiklis yra pasiekiamas atidarius langą,
  • Langas gali būti montuojamas stoge su 15° – 55° nuolydžio kampu,
  • Langas montuojamas stogo šlaite kartu su sandarinimo tarpine,
  • Langas turi plačią gamą papildomu aksesuarų, tokius pat kaip ir apverčiamas langas.

Daugiau informacijos apie mūsų gaminius galite rasti internetinėje svetainėje www.fakro.com