„Kiilto Vahvikekangas“

Sutvirtinimo medžiaga naudojimui su „Kiilto“ vieno komponento hidroizoliacinėmis membranomis.

Naudojimas: „Kiilto Vahvikekangas“ sutvirtinimo medžiaga gali būti naudojama visam hidroizoliuojamam plotui tarp „Kiilto“ vieno komponento hidroizoliacinės membranos sluoksnių. Sutvirtinimo medžiaga taip pat tinkama izoliuoti kampus, sujungimus, kraštus ir medžiagų jungtis. Naudojama su „Kiilto“ hidroizoliacinių sistemų vieno komponento hidroizoliacinėmis membranomis.

Sandėliavimas: Vėsioje vietoje, kur temperatūra yra aukštesnė nei +1 °C, apsaugota nuo šviesos.

Sluoksnio storis: Apytikr. 0,3 mm.

Rišiklio rūšis: Polipropilenas.

Grindų pagrindo drėgnumas: < 90 % RH.

Naudojimo temperatūra: +15-25 °C

Naudojimo instrukcijos

Sienos: Jei reikia, nušlifuokite ir (arba) sulyginkite nelygius paviršius „Kiilto“ cementiniu sienų glaistu. Gruntuokite sausus sienų paviršius prieš hidroizoliuodami su tinkamu gruntu, kaip nurodyta instrukcijose. Taikykite „Kiilto“ vieno komponento vandeniui atsparią membraną ant sienų ploto, kur bus dedama sutvirtinta medžiaga. Prispauskite sutvirtinimo medžiagą prie šviežios hidroizoliacinės membranos. Užtepkite kitą sluoksnį hidroizoliacinės membranos, kad medžiaga būtų pilnai sudrėkinta ir padengta. Leiskite hidroizoliacinei membranai džiūti bent 6 val.

Grindys: Jei reikia, nušlifuokite ir (arba) sulyginkite nelygius paviršius „Kiilto“ lyginimo mišiniais. Gruntuokite sausas grindis prieš hidroizoliuodami su tinkamu gruntu, kaip nurodyta instrukcijose. Padenkite „Kiilto“ vieno komponento hidroizoliacinę membraną ant sienų ploto, kur bus dedama sutvirtinimo medžiaga. Prispauskite sutvirtinimo medžiagą prie šviežios hidroizoliacinės membranos. Užtepkite kitą sluoksnį hidroizoliacinės membranos, kad medžiaga būtų pilnai sudrėkinta ir padengta. Leiskite hidroizoliacinei membranai džiūti bent 6 val.

Aplinka ir saugumas: Vengti šviežio gaminio tiesioginio sąlyčio su oda, naudoti apsaugines pirštines. Žr. medžiagos saugos duomenų lapą. Informacijos apie produkto ir pakuotės utilizavimą rasite adresu www.kiilto.lt.