„Kiilto M1000 ECO“

Universalūs klijai vinilinių grindų ir plytelių, linoleumo, guminės ir tekstilinės dangos ir grindų dangos be PVC montavimui. Taip pat tinka „Kiilto KeraSafe“ folijos montavimui. Be 2-etilheksanolio. Be APEO mišinių, ftalatų ir kitų plastifikatorių. Taip pat tinka vonios kambariui.

Specialios funkcijos:

  • universalūs klijai grindų ir sienų dangoms
  • vandens pagrindo
  • be 2-etilheksanolio taršos, be APEO mišinių, ftalatų ir kitų plastifikatorių
  • tinka daugeliui grindų dangų

Naudojimas: Vandens pagrindo akrilo dispersiniai klijai vinilinėms grindims ir plytelėms, linoleumui, kaučiukinėms ir tekstilinėms grindims, daugiau nei 0,6 mm storio vinilinėms sienų dangoms, skirti naudoti ant porėtų ir neporėtų paviršių drėgnose ir sausose patalpose. Tinka naudojimui su grindų šildymo sistema ir „Kiilto KeraSafe“ folijos montavimui. Atitinka statybinių medžiagų emisijos klasę M1.

Padengimas: 4-6 m²/l.

Pakuotės dydis: 1 l, 15 l.

Pakuotės dydžiai: 1 l, 3 l, 10 l, 15 l

Atsparumas šalčiui: užšąla.

Rišiklio rūšis: Akrilato kopolimeras.

Grindų pagrindo drėgnumas:

  • betonas: maks. 85 % RH
  • medis: 8–12 %

Naudojimo temperatūra: +18–25 °C.

Techninis duomenų lapas
Saugos duomenų lapas

 

Tankis/santykinis svoris: 1,1 kg/l.

Sandėliavimas: Neatidarytose talpyklose, esant temperatūrai virš +1°C, 18 mėn. Po ilgo saugojimo prieš naudojant išmaišyti.

Padengimas: 4-6 m²/l.

Darbo laikas:

  • drėgnasis sukibimas: 0–20 min.
  • vėlusis drėgnas sukibimas: 10–30 min.
  • sukibimo laikas: 30–60 min.

Naudojimo instrukcijos: Pagrindas turi būti sausas, tvirtas, lygus, be dulkių ir riebalų. Rekomenduojame išlyginti betoninį paviršių „Kiilto“ mažo šarmingumo išlyginamuoju mišiniu, kuris dėl ekstensyvaus šarminio drėgnumo sumažina dangos ar klijų pažeidimo riziką. Grindų plokščių sujungimus reikia išlyginti. Jei danga montuojama ant statybinių plokščių, laikykitės gamintojo nurodymų.

Jei reikia, prieš naudojimą klijus sumaišykite ir padenkite dantyta mentele arba voleliu. Taikykite drėgnojo klijavimo metodą. Nedelsdami prispauskite dangą prie paviršiaus ir tvirtai ją įtrinkite. Jei danga standi ar turi būti sulenkta, prieš prispausdami dangą ant paviršiaus leiskite klijams suveikti su oru 10–20 minučių. Jei montuojate nepralaidžią dangą ant visiškai neįgeriančio paviršiaus, prieš prispausdami dangą leiskite klijams suveikti su oru apie 60 min. Arba trinkite visą ilgį ant šviežių klijų, po to pakelkite jį ir leiskite klijams suveikti su oru 20–30 min. Po to atsargiai trinkite visą ilgį ant paviršiaus. Vandeniu nuvalykite šviežias klijų dėmes. Išdžiūvusios dėmės nuvalomos stipriu šarminiu valikliu arba ksilenu. Taip pat laikykitės grindų dangos gamintojo montavimo nurodymų.

Aplinka ir saugumas: Vengti šviežio gaminio tiesioginio sąlyčio su oda, naudoti apsaugines pirštines. Žr. medžiagos saugos duomenų lapą. Informacijos apie produkto ir pakuotės utilizavimą rasite adresu www.kiilto.lt.