„Kiilto Keramix Nesteosa A“ skystis + „Jauheosa X“ milteliai

Labai greitai džiūnanti dviejų komponentų hidroizoliacinė membrana drėgnoms patalpoms bei balkonams ir terasoms prieš klijuojant plyteles. Taip pat tinka išoriniam naudojimui ir nešildomoms vidaus erdvėms. Taip pat tinka oro ir radono nuotėkių izoliavimui.

Specialios funkcijos:

  • cementinė, dviejų komponentų
  • pastos konsistencija puikiai tinka pagrindo lyginimui ir įvadų izoliavimui
  • testuota šalčiuii
  • testuotas tinkamumas izoliuojant oro tarpus (Vahanen)
  • džiūvimo laikas: 1-mas sluoksnis per 1 val., 2-as sluoksnis per 1,5 val.

Naudojimas: „Kiilto Keramix A+X“ yra dviejų komponentų hidroizoliacinė membrana, naudojama viduje ir išorėje prieš klijuojant plyteles. Tinka dengti ir su voleliu ir su teptuku. Naudojant lauke, įvadus ir jungtis sutvirtinti butiline juosta. Taip pat tinka oro nuotėkių izoliavimui. Netinka vietoms, kurios yra nuolat po vandeniu (pvz., baseinams) ir kuriose temperatūra viršija 60 °C (pvz., saunų pirčių patalpų sienoms). Būtinai visada perskaitykite „Kiilto Keramix“ darbų instrukcijas prieš pradėdami hidroizoliavimo darbus.

Pagrindas: Betono, mūro, cemento pagrindo lyginamieji mišiniai ir statybinės plokštės skirtos drėgnoms zonoms.

Padengimas: 1,5 kg/m² sumaišyta masė (du sluoksniai)

Pakuotės dydis                           EAN kodas

10 l                                              6411513741108

5+5 kg                                         6411513725054

10 kg / 15 l                                   6411513716106

Tankis/santykinis svoris: apytikr. 1,2 kg/l

Sandėliavimas: Neatidarytose talpyklose, esant temperatūrai virš +1 °C, 1 metus.

Padengimas: 1,5 kg/m² sumaišyta masė (du sluoksniai)

Substratas: Betono, mūro, cemento pagrindo lyginamieji mišiniai ir statybinės plokštės skirtos drėgnoms zonoms.

Sluoksnio storis: 0,8 mm

Maišymo santykis:

1 : 1 (A + X) įprastas naudojimas
3,5 : 5 (A + X) izoliuojant sienų įvadus
4,25 : 5 (A + X) izoliuojant grindų įvadus

Darbo laikas: apytikr. 45 min.

Siūlės stipris: ≥ 0,5 MPa

Pakuotės dydžiai: 5 + 5 kg, 10 + 10 kg

Techninis duomenų lapas
Saugos duomenų lapas
Saugos duomenų lapas, X komponentas milteliai
Eksploatacinių savybių deklaracija

 

Siūlių užpildymas:

1 kategorija 0,4 mm (1,5 kg/m²) ETAG
≥ 0,75 mm (EN 14891)
≥ 0,75 mm (-5 °) (EN 14891)

Mišinio spalva: Pilka

Atsparumas šalčiui: Skystas komponentas A užšąla

Rišiklio rūšis: Stireno akrilatas (A komponentas) ir cementas (X komponentas)

Grindų pagrindo drėgnumas: Grindys ir sienos, glaistytos arba lygintos „Kiilto“ produktais, gali būti hidroizoliuojamos po atitinkamo džiūvimo laiko, nurodyto techninėje konkretaus lyginimo mišinio arba glaisto informacijoje.

Nesustingęs betonas < 90 % RH
Senas betonas < 95 % RH
Atkreipkite dėmesį, kad kitoms konstrukcijoms gali būti reikalaujama žemesnė betono drėgmė, nei hidroizoliacinei membranai.

Naudojimo temperatūra: +10-25 °C

Eksploatavimo temperatūra: maks. 60 °C

Vandens garų pralaidumas: W = 90 x 10ˉ¹² kg/(m²sPa), Sd = 2,2 m

Naudojimo instrukcijos

Sumaišykite kartu su „Keramix“ skystu komponentu A ir miltelių komponentu X išlaikydami 1:1 masės santykį. Sukratykite skysčio kanistrą, įpilkite į maišymo talpą ir tada suberkite miltelius į skystį nuolat maišydami. Maišykite, kol gausite vientisą mišinį be gumulų. Maišykite „Keramix“ tokiais kiekiais, kuriuos galėtumėte sunaudoti per apytikr. 45 min.
Kai dengiate pirmąjį sluoksnį, galite išlyginti (maks. 3 mm) akytą pagrindą, naudodami pastos konsistencijos „Keramix“ ir mentelę. Antrasis sluoksnis dengiamas įprastai.
Jei hidroizoliacinė membrana pradėjo kietėti, neskieskite jos vandeniu.
Sienos: Jei reikia, nušlifuokite ir (arba) išlyginkite paviršius „Kiilto“ sienų glaistu, tinkamu naudoti po hidroizoliacine membrana ir plytelėmis. Gruntuokite sausus sienų paviršius prieš hidroizoliuodami su „Kiilto Keraprimer“, kaip nurodyta instrukcijose. Leiskite gruntui džiūti bent vieną valandą prieš pradedant hidroizoliavimo darbus. Tepkite „Kiilto Keramix“ hidroizoliacinę membraną ant sienos vertikaliuose kampuose, statybinių plokščių jungtyse ir kituose sujungimuose bei sutvirtinkite tas vietas „Kiilto Nurkkavahvikenauha“ arba „Kiilto KeraSafe Saumanauha“ izoliavimo juosta. Prispauskite juostą prie šviežios hidroizoliacinės membranos ir užtikrinkite, kad ji tinkamai įmirkus. Kampuose taip pat galite naudoti „Kiilto Butyltape“, kuri yra prispaudžiama ant gruntuoto paviršiaus, prieš tepant hidroizoliacinę membraną, arba gali būti prispaudžiama ant drėgnos hidroizoliacinės membranos. Sutvirtinkite vamzdžių įvadus pagamintais sutvirtinimais arba atkirpkite tinkamą sutvirtinimo medžiagos skiautę ir išpjaukite angą viduryje, kuri būtų apytikr. 10 mm mažesnio skersmens nei vamzdžio išorinis skersmuo. Vietoje sutvirtinimo dalių taip pat galite naudoti „Keramix A+X“ mišinį, kurio santykis būtų 3,5:5 (3,5 dalys skysčio A ir 5 dalys miltelių X). Jei naudojate sutvirtinimo dalis, prispauskite įvado sutvirtinimo detalę prie šviežio „Keramix“ ir įsitikinkite, jog ji pilnai įmirkusi. Tepkite „Keramix“ voleliu ant viso ploto, kuris turi būti hidroizoliuotas ir leiskite džiūti apytikr. 1 val. (pasikeis spalva). Džiūvimo laikas priklauso nuo sluoksnio storio ir aplinkos sąlygų. Tepkite antrą sluoksnį „Keramix“ ir leiskite džiūti bent 1,5 val. (pasikeičia spalva). Patikrinkite, ar membranos sluoksnis tolygus. Padenkite likusias visas plonas / korėtas vietas „Kiilto Keramix“ ir leiskite joms pilnai išdžiūti. Įrengtos hidroizoliacinės membranos sluoksnis turi būti mažiausiai 0,8 mm.
Grindys: Jei reikia, nušlifuokite ir (arba) išlyginkite nelygius paviršius „Kiilto“ grindų išlyginamaisiais mišiniais. Gruntuokite sausus grindų paviršius, prieš dengiant hidroizoliaciją, su „Kiilto Keraprimer“, kaip nurodyta instrukcijose. Leiskite gruntui džiūti bent vieną valandą prieš pradedant hidroizoliavimo darbus.
Užepkite „Keramix“ horizontaliuose kampuose ir apie vamzdžių įvadus bei prispauskite „Kiilto Nurkkavahvikenauha“ juostą arba „Kiilto KeraSafe saumanauha“ izoliavimo juostą ant šviežio „Keramix“ bei įsitikinkite, kad ji pilnai įmirkus. Vidiniams ir išoriniams kampams galima naudoti jau pagamintus kampų ruošinius. Sutvirtinti kampus taip pat galite „Kiilto Butyylinauha“ juosta, kuri yra prspaudžiama ant gruntuoto pagrindo arba šviežios hidroizoliacinės membranos. Vamzdžių įlaidams izoliuoti taip pat galite naudoti „Keramix A+X“ mišinį, kurio santykis būtų 4,25:5 (4,25 dalys skysčio A ir 5 dalys miltelių X). Sutvirtinkite grindų drenas su savaime limpančiu „Kiilto Kaivolaippa“. Atsargiai prispauskite „Kaivolaippa“ ant gruntuoto pagrindo ir išpjaukite angą medžiagos viduryje, kuri būtų apytikr. 40 mm mažesnę nei drenos skersmuo. Atsargiai uždėkite tinkamą sutvirtinimo žiedą. Tepkite „Keramix“ hidroizoliacinę membraną ant „Kaivolaippa“ iki sutvirtinimo žiedo. Tepkite „Keramix“ ant viso grindų ploto, kuris turi būti hidroizoliuotas ir leiskite džiūti apytikr. 1 val. (pasikeis spalva). Tepkite antrą sluoksnį „Keramix“ ant sienų ir ant grindų ploto ir leiskite džiūti bent 1,5 val. prieš klijuodami plyteles (pasikeičia spalva). Džiūvimo laikas priklauso nuo sluoksnio storio ir aplinkos sąlygų. Hidroizoliacinės membranos sluoksnis turi būti mažiausiai 0,8 mm. Patikrinkite, ar membranos sluoksnis nepažeistas. Padenkite likusias visas plonas / korėtas vietas „Kiilto Keramix“ ir leiskite joms pilnai išdžiūti.
Naudojimas lauke:  Galite naudoti „Kiilto Keramix“ hidroizoliacinę membraną lauke ir vietose, kuriose temperatūra nukrenta žemiau nulio, ant betono ir kito tvirto cemento pagrindo prieš klijuojant plyteles. Butilo gumos kampai, įvadai ir sujungimų sutvirtinimai turi būti naudojami su „Keramix“ visuose įvaduose ir sujungimuose ten, kur dažnai bus žemesnė temperatūra nei nulis.
Paviršius turi būti kruopščiai nuvalytas nuo dulkių ir kitų medžiagų, kurios gali pabloginti sukibimą. Paviršius tada yra gruntuojamas teptuku padengiant vandenį. Gruntas NENAUDOJAMAS lauke. Hidroizoliavimo darbai atliekami taip pat kaip ir vidaus patalpose. Prieš pradėdami darbą kiekvieną kartą būtinai perskaitykite „Kiilto Keramix“ procedūrų vadovą, skirtą naudojimui išorėje.

Aplinka ir saugumas: Vengti šviežio gaminio tiesioginio sąlyčio su oda, naudoti apsaugines pirštines. Žr. medžiagos saugos duomenų lapą. Informacijos apie produkto ir pakuotės utilizavimą rasite adresu www.kiilto.lt.