Weber Fibo Fix

Apie šį produktą

Naudojami statybiniams blokams sujungti statant nelaikančiasias vidines sienas. Dėl tinkamumo naudoti kitų medžiagų montavimui ir kitais techniniais klausimais rekomenduojama konsultuotis su pardavimo atstovais, pardavėjais ar projektuotojais.

 

Savybės

  • 1 flakonas = 2 mūro mišinio maišai
  • 3 kartus greitesnis darbas, nei su cementiniu mišiniu
  • 7 m2 sienos su vienu flakonu
  • 2 min koregavimo laikas

Spausdinti produkto aprašymą (PDF)

Produkto aprašymas spausdinimui

Saugos duomenų lapas

Saugos duomenų lapas weber Fibo Fix

Eksploatacinių savybių deklaracija (DoP)

Eksploatacinių savybių deklaracija (DoP) weber Fibo Fix

Naudojimas

Geriausias rezultatas gaunamas ant sudrėkinto paviršiaus. Sujunkite aerozolinį balionėlį su putų pistoletu ir gerai pakratykite. Klijais tepkite statybinių blokų horizontalius paviršius vienu sluoksniu. Vertikalūs paviršiai yra tepami tik kai blokas yra pjaunamas arba naudojamas virš sąramos. Iš karto, kai tik klijai išsilieja, jungiamuosius blokelių paviršius galima sujungti tarpusavyje.

 

Svarbu!

Aerozolinio balionėlio negalima laikyti aukštesnėje nei +50°C temperatūroje, arti šilumos šaltinių ar tiesioginėje saulės šviesoje. Negalima transportuoti automobilio salone. Sukietėjusias klijų putas saugokite nuo UV spindulių. Balionėlį laikykite stačia, nuo +5°C iki +30°C temperatūroje. Nurodoma, kad asmenys, kenčiantys nuo astmos, egzemos ar odos problemų, turėtų vengti kontakto, įskaitant odos kontaktą, su šiuo produktu. Nurodoma, kad šis produktas neturėtų būti naudojamas blogos ventiliacijos sąlygomis, išskyrus atvejus, kai dėvima apsauginė kaukė su dūjų filtru (pvz., A1 tipas pagal EN 14387 standartą).

 

Techniniai parametrai

Oro temperatūra naudojant – nuo -5°C iki +35°C, balionelio temperatūra naudojant – nuo +5°C iki +30°C, geriausias rezultatas gaunamas esant +20°C. Galutinis sukietėjimas: 24 valandos (+23°C, 50% SD).