Fibo pamatinis blokelis

Apie šį produktą

Savybės

"Fibo" pamatiniai blokeliai yra sukurti specialiaipamatų ir cokolių statybai, bet gali būti naudojamimonolitinėms sienoms, atraminėms sienoms, kuriomskeliami didesni apkrovos reikalavimai, arba garsą izoliuojančiomssienoms statyti. Ši produkcija turi labaiplačias panaudojimo galimybes. Blokeliai yra pritaikytitiek gyvenamųjų pastatų pamatų ir cokolių įrengimui,tiek kitų konstrukcijų (tokių, kaip tvoros, šiltnamiai, ūkiniaipastatai) pamatų formavimui. Yra 200 mm ir 300mm storio blokeliai.

Papildomos Fibo 300 mm pamatų blokelių savybės

Dėl galimybės fiksuoti iš keturių pusių galima statytiiki 1,4 m aukščio konstrukciją ir tik tada pilti betoną.Dėl storesnių blokelių sienelių sunaudojama mažiaubetono. Viename padėkle yra dviejų rūšių blokelių:paprasti ir kampiniai. Kampiniai blokeliai gali būti naudojamikaip paprasti ir gali būti statomi kampuose.Universalus kampinis blokelis turi žymes, per kuriasnupjovus galus, jis tampa kampiniu dešininiu arba kairiniublokeliu. Nenupjovus galų, jie yra naudojami ištisinėjesienoje.

Brėžiniai

Konstrukcinių mazgų pamatams ieškokite čia.

SVORIAI IR MATMENYS, TRANSPORTAVIMAS

Montavimas

Jei įrenginėjami vieno ar dviejų aukštų namo pamatai, rekomenduojama naudoti C16/20 stiprio klasėsbetoną. Betonas užpildo visą tuštumą blokelių viduje, stipriai sukimba su jos vidiniu paviršiumi ir tokiu būdu gaunamas vientisas betoninis pastato pamatas. Mūras turibūti sustiprintas atitinkama armatūra atsižvelgiant įapskaičiuotą apkrovą. Armatūros kiekį ir panaudojimąapskaičiuoja konstruktorius.

Techniniai parametrai - Fibo 200 mm pamatiniai blokeliai

Techniniai parametri - FIBO 300 MM PAMATINIAI BLOKELIAI