GEOPORAS EPS 100

„GEOPORAS“ – mažai vandens įgeriant izoliacija. Naudojama esant sąlyčiui su gruntu.

„GEOPORAS“ – mažai vandens įgeriantis žalsvasis polistireninis putplastis. Nuo visiems įprasto polistireninio putplasčio „GEOPORAS“ skiriasi mažesniu ilgalaikiu vandens įmirkiu panardinus vandenyje. Polistireninio putplasčio „GEOPORAS“ gamybai yra naudojama speciali tokio polistireninio putplasčio gamybai skirta žaliava, taip pat keičiamas technologinio proceso rėžimas. „GEOPORAS“ pasižymi ne tik labai mažu vandens įgeriamumu, bet ir geresnėmis kitomis fizinėmis – mechaninėmis savybėmis (gniužduomoju įtempiu, kai gaminys deformuojamas 10% bei stipriu lenkiant).

AB „Ukmergės gelžbetonis” „GEOPORAS“ siūlo naudoti apšiltinant rūsio sienas ir grindis po išlyginamuoju betono sluoksniu, kuomet yra sąlytis su gruntu.

Šios rūšies polistireninis putplastis gali būti naudojamas, kaip ekstruzinio polisitreninio putplasčio (XPS) analogas. “GEOPORAS” pasižymi mažu vandens įgeriamumu ir yra pigesnis nei ekstruzinis polistireninis putplastis. Naudojamas išorinių rūsio sienų ir grindų, kuomet yra sąlytis su gruntu, apšiltinimui.

Šilumos laidumo, koeficientas (W/(m•K))≤0,036
Gniuždymo įtemptis esant 10% deformacijai (kPa)≥100
Lenkimo stipris (kPa)≥150

Sertifikatas

Eksplotacinių savybių deklaracija

Eksplotacinių savybių deklaracijų archyvas