Modulinis kaminas Isokern

Modulinis kaminas Isokern – tai detaliai išdirbta sistema, kurią sudaro visi kokybiškam kaminui sumontuoti reikalingi elementai. Kaminų sistema Isokern gaminama iš Islandijoje išgaunamo lavos akmens. Visi šios sistemos elementai yra itin lengvi, o pati kaminų sistema labai greitai ir paprastai surenkama. Isokern modulinė kaminų sistema tinka eksploatuoti su visais natūraliu medžiu kūrenamais įrengimais. Apvalus dūmų kanalas iš lavos akmens greitai sušyla ir užtikrina gerą trauką. Dėl labai gero medžiagų suderinamumo Isokern sistemoje, ant dūmų kanalo sienelių kaupiasi mažiau suodžių ir kaminą reikia rečiau valyti.

Techniniai duomenys

Apvalus dūmtraukis iš lavos akmens (vienguba sistema). Ø200 mm , 400 x 400 x 250 mm, 28 kg/vnt. ~112 kg/metras bėginis. Galima eksploatuoti su prietaisais iki 63 kW galingumo, kurių išmetamųjų dujų temperatūra nuo 150 0C iki 600 0C. Kaminų sistema Isokern gali būti montuojama 20 mm atstumu iki degių konstrukcijų, tarpą užpildant A1 klasės ugniai atsparia izoliacija. Isokern kaminų sistemos negalima standžiai sujungti su pastato konstrukcijomis, kad tai nevaržytų laisvo kamino judėjimo dėl temperatūrinio plėtimosi. Kaminą Isokern patartina tinkuoti padengiant visą jo paviršių.

Žymėjimai:

T400 N1 D 3 G(00)

T450 N1 D 3 G(20)

T600 N1 D 3 G(50)

Žymėjimų paaiškinimai:

Temperatūros klasė T450, leidžiama išmetamųjų dūminių dujų temperatūra ≤450 0C Slėgio klasė N1, sumažinto slėgio. Atsparumo kondensatui klasė D – sausas funkcionavimas. Atsparumo korozijai klasė 3. Atsparumo suodžių gaisrui klasė G – užtikrina atsparumą suodžių gaisrui, kur (20) nurodo minimalų atstumą iki degių medžiagų milimetrais. CE ženklinimas sistemai Isokern buvo suteiktas 2005.01.20 Po sėkmingų bandymų dėl atitikimo bendriesiems Europos gamybos standartams 1858:2003, produktams su CE ženklinimu nebereikia pakartotinai atlikti bandymų Europos sąjungos erdvėje.

Modulinis kaminas Isokern – lengvai ir greitai surenkama konstrukcija.